|
22 474 40 46
enfrdeitptruesuk
środa, 16 kwiecień 2014 08:43

Listy poparcia Andrzeja Łukasika do PKP Energetyka złożone!

Napisane przez

Lukasik 01Wczoraj Andrzej Łukasik, kandydatem Federacji ZZP PKP na stanowisko członka Rady Nadzorczej spółki PKP Energetyka SA, złożył listy popierające jego kandydaturę. Liczba osób, która udzieliła poparcie kol.Andrzejowi znacznie przekroczyła, wymaganą liczbę

Po raz kolejny udało się uzyskać Wasze ogromne wsparcie i mobilizację. Bardzo za nią dziękujemy! Takie podziękowania  wystosował Stanisław Stolorz, przewodniczący Federacji ZZP PKP w czasie ostatniego posiedzenia Zarządu Głównego.

Decyzję o zgłoszeniu Andrzeja Łukasika na stanowisko członka Rady Nadzorczej spółki PKP Energetyka SA, podjęła Rada Branżowa Energetyki Kolejowej Federacji ZZP PKP 31 marca 2014. Nadmienić należy, że Andrzej Łukasik, pełni kadencję członka Rady Nadzorczej od trzech lat, a obecnie ubiega się o reelekcję. Następna kadencja trwa do 2017 roku.

W uchwale RB PKP Energetyka stwierdziła, że:  "w przyszłej kadencji Rady Nadzorczej spółki PKP Energetyka S.A. potrzeba nam, by przedstawicielem załogi był w niej człowiek pewny i uczciwy, sprawdzony i skuteczny w działaniu, ambitny i posiadający umiejętności współpracy ponad podziałami. Dlatego też Federacja ZZP PKP stawia na ANDRZEJA ŁUKASIKA i zachęca wszystkich Pracowników spółki PKP Energetyka S.A. do poparcia naszego kandydata i oddania na niego głosu w nadchodzących wyborach. Gwarantujemy, że będzie ON godnie reprezentował interesy wszystkich pracowników w pracach Rady Nadzorczej spółki PKP Energetyka SA.".