|
22 474 40 46
enfrdeitptruesuk
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 65.
poniedziałek, 09 grudzień 2013 14:44

Rada Branżowa Gospodarowania Nieruchomościami

Napisane przez

Rada Branżowa Gospodarowania NieruchomościamiPozegnanie kolegi Zenona KlonowskiegoZ udziałem prezesa Związku Pracodawców Kolejowych, Krzysztofa Gacka, prokurenta w centrali PKP SA oraz dyrektora Andrzeja Sojeckiego z PKP SA odbyło się w poniedziałek, 9 XII 2013 r w Warszawie posiedzenie Rady Branżowej Gospodarowania Nieruchomościami.

Obrady otworzył i prowadził przewodniczący Rady, Stanisław Gajdak. W spotkaniu aktywny udział wziął przewodniczący Federacji ZZP PKP, Stanisław Stolorz.

Tematem rozmów była bieżąca sytuacja w spółce PKP Nieruchomości, ocena zmian organizacyjnych przeprowadzonych w ostatnim roku oraz plany zarządu PKP wobec spółki na 2014 rok. W trakcie burzliwych rozmów przedstawiciele Rady przekazali prezesowi Gackowi i dyrektorowi Sojeckiemu wiele krytycznych uwag dotyczących warunków pracy oraz zasad wynagradzania pracowników PKP Nieruchomości. W kilku punktach otrzymali od prezesa Gacka deklarację sprawdzenie zgłaszanych nieprawidłowości. W wielu sprawach nie doszli jednak do porozumienia.

Podczas spotkania uroczyście pożegnano także odchodzących na emeryturę kolegów Zenona Klonowskiego z Gdańska i Mariana Oczeretko z Krakowa, wręczając im symboliczne pamiątki w postaci albumów i litografii o tematyce kolejowej.

Następne spotkanie Rady zaplanowane zostało na połowę stycznia 2014 r.