Strona Główna
|
22 474 40 46
enfrdeitptruesuk
http://fzzk.pl/images/noweslajdy/01_04_tlo.jpg

O nas

flagi fzzk

Działamy nieprzerwanie od 1918 roku!

Jesteśmy największą organizacją działającą na polskiej kolei. Zrzeszamy kolejarzy różnych branż oraz spółek.
Jesteśmy odpowiedzialnym związkiem zawodowym. Reprezentujemy Kolejarzy, którzy pełnią służbę na rzecz społeczeństwa i kraju.
W naszej działalności kierujemy się także dobrem kolejowych spółek oraz naszych Pasażerów, bez których nasza praca nie miałaby sensu.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Miesięcznik "Nasze Sprawy"

nr 5 may 2 01

Ukazuje się od 1996 roku!

Miesięcznik jest adresowany przede wszystkim, ale i nie tylko do naszych związkowców. Jego odbiorcami są także niezrzeszeni pracownicy kolejowych, a także miłośnicy kolei. Czytelnicy znajdą w nim bieżące informacje z działalności Federacji ZZK oraz przedstawicielstw terytorialnych.  Stałe kolumny poświęcamy m.in. Zarządowi Głównemu FZZK, Radom Branżowym, a także kwestiom prawnym. Nakład wynosi ok. 4000 egzemparzy.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Partnerzy

fzz

 

ETF

 

Centrum Szkolenia Federacji

 

atflogo

 

Uroczystość pogrzebowa Ś.P. Łukasza Derylaka
Informujemy, iż uroczystość pogrzebowa Ś.P. Łukasza Szczepana Derylaka odbędzie się w środę 17 lutego 2021 roku o godzinie 12:00 w Parafii św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14 w Warszawie. Po Mszy nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarz Powązkowski. Więcej
Odszedł Łukasz Derylak Przewodniczący Związku...
Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w czwartek, 4 lutego 2021 roku, w Warszawie, w wieku 35 lat niespodziewanie zmarł Przewodniczący Zarządu Głównego Związku Zawodowego Kolejarzy Okręgu Centralnego w Warszawie  ś.p. Łukasz Derylak pracownik Centrali spółki PKP Polskie Linie... Więcej
Oświadczenie dla Pracowników SOK dotyczące...
W dniu 28.01.2021 r. otrzymaliśmy informację o oświadczeniach skierowanych do pracowników SOK dotyczących wyrażenia ich indywidualnej zgody lub jej niewyrażania na poddanie się okresowym badaniom lekarskim w okresie pandemii.  Powyższe oświadczenie wywołało wiele pytań pracowników.  W... Więcej
Zarząd Główny Federacji ZZK
W dniu 19 stycznia 2021 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Federacji ZZK. Poprowadził je Przewodniczący Jan Przywoźny.  Obrady przeprowadzono w formie wideokonferencji. Omówiono sprawy majątkowe, Regulaminy organizacyjne Rad Branżowych i Komisji Problemowych. Więcej
prev
next

"Głos Kolejarza"

To cykliczny dodatek do miesięcznika "Nasze Sprawy". Zawieramy w nim trzy najważniejsze wydarzenia z życia Federacji ZZK oraz kolei, o których powinniście wiedzieć na bieżąco. Piszemy w nim czasem na poważnie, a innym razem ironicznie. Celem tej formuły jest umożliwienie wydrukowanie i zawieszenie "Głosu Kolejarza" w witrynie Waszego Zakładu Pracy. Stąd publikujemy go w dwóch wygodnych formatach: A3 oraz A4.

 

02 18 GK42 1

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Nasza Działalność

Federacja ZZK to największy i najstarszy związek zawodowy na polskiej kolei. Reprezentujemy wszystkich Kolejarzy. Nie ograniczamy się jedynie do konkretnych branż. W skład naszych szeregów wchodzą pracownicy róznych zawodów kolejowych, w ramach poszczególnych spółek kolejowych: przewozów pasażerskich, towarowych, związanych z infrastrukturą kolejową, a także energetyką i nie tylko. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i przestrzeganie praw pracowniczych.

Centrum Szkolenia Federacji

atflogo

ul. Jaracza 2
00-378 Warszawa

 
+48 22 622 98 30
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.